Trening osobisty, trener personalny

Zajęcia z trenerem personalnym

Jeśli chcesz zadbać o swoje ciało, ale nie wiesz jak się do tego zabrać, to mamy na to rozwiązanie! Naszą propozycję kierujemy także do osób, które wielokrotnie rozpoczynały przygodę z fitnessem i szybko ją kończyły przez brak motywacji. Trening osobisty do doskonały sposób na piękną sylwetkę, lepszą formę i wprowadzenie zdrowych nawyków do swojego życia.

Zajęcia EMS z trenerem personalnym

Elektrostymulacja mięśni (EMS) to powszechnie stosowana metoda w fizjoterapii, ale nie tylko. Jej rosnąca popularność spowodowana jest widocznymi efektami w stosunkowo krótkim czasie. Dodatkowo stanowi doskonałą alternatywę dla innych sportów, ponieważ nie obciąża stawów, dzięki czemu mogą korzystać z niej osoby, które poprzez problemy ze stawami zostały zmuszone do rezygnacji ze swoich ulubionych aktywności.

Jak wygląda trening osobisty?

Zależy nam na tym, aby zapewnić komfort naszym klientom, dlatego też wspólnie ustalamy pasujący dzień oraz godzinę, a następnie trener personalny przyjeżdża pod wskazany wcześniej adres. Zawsze mamy ze sobą niezbędny sprzęt, klient musi jedynie wygospodarować kawałek miejsca na podłodze, gdzie wykonywane będą ćwiczenia. Zajęcia EMS trwają około 25 minut, tyle czasu w zupełności wystarczy, głównie dlatego, że elektrostymulacja mięśni jest bardzo intensywna i dzięki zastosowanym sprzętom pozwala zaangażować aż 90% mięśni.

Dlaczego warto postawić na zajęcia indywidualne?

Trening personalny z dojazdem do domu pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu, a także gubić zbędne kilogramy w bezpieczny sposób. Dzięki temu, że będziesz pod opieką, intensywność ćwiczeń zostanie dopasowana do Twoich możliwości i z czasem systematycznie zwiększona. Dodatkowo, stały nadzór pozwoli uniknąć wykonywania ćwiczeń w sposób niewłaściwy, a co za tym idzie zminimalizuje ryzyko kontuzji. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie wykształcenie w zakresie prowadzenia zajęć sportowych, a także certyfikat potwierdzający odpowiednie kwalifikacje do stosowania technologii wykorzystującej elektrostymulacje mięśni.

Masz jakieś pytania?
Umów się na trening