Fitness dla Pań – zadbaj o siebie razem z nami

Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna to podstawa, którą na szczęście praktykuje coraz więcej z nas. Jako EMS BodySystem zajmujemy się prowadzeniem treningów EMS dla kobiet. Opierają się one na elektrostymulacji mięśniowej, która jest możliwa dzięki specjalnej kamizelce oraz opaskom, w których ćwiczą uczestniczki.

Zastosowanie EMS podczas ćwiczeń

Zajęcia, które prowadzimy wykonywane są zawsze pod okiem trenera, który kontroluje wszystkie ruchy i w razie źle wykonanego ćwiczenia, ponownie pokazuje jak należy zrobić je poprawnie. Ćwiczenia podczas takiego treningu wykonywane są dość szybko i intensywnie, dzięki czemu podnosi się metabolizm, który pozytywnie wpływa na spalanie nadprogramowych kilogramów. Dodatkowo, na jeszcze lepsze efekty treningu wpływa EMS, użycie specjalnej kamizelki oraz opasek podczas ćwiczeń dodatkowo pobudza mięśnie angażując je do pracy.

EMS a bezpieczeństwo

Elektrostymulacja mięśni, w odróżnieniu od tradycyjnych treningów wykonywanych podczas fitnessu dla Pań, nie obciąża stawów, ścięgien ani mięśni szkieletowych. Takie rozwiązanie minimalizuje również ryzyko urazów i kontuzji, dzięki czemu często sprawdza się jako forma treningu dla Pań po urazach lub kontuzjach. Trening EMS polecany jest także osobom, które pracują na siedząco i mają mało ruchu na co dzień – głównie dlatego, że dobrze wpływa on na stabilizację kręgosłupa.

Fitness dla Pań

Doskonale wiemy, że kobiety są bardzo zapracowane, każdego dnia wykonują szereg zadań zarówno w pracy, jak i w domu, dlatego też nie zawsze mają czas na długi trening. W tym przypadku również sprawdzi się EMS, ponieważ taki trening trwa znacznie krócej niż tradycyjny (około 30 minut), a przy tym pozwala spalić dużo więcej kalorii. Intensywność wykonywanych ćwiczeń wzbogacona elektrostymulacją sprawia, że dana osoba szybciej spala tłuszcz, a także traci zbędne kilogramy. Fitness dla Pań prowadzimy z dojazdem do domu, dzięki czemu kobiety nie muszą tracić czasu na dojazdy i stanie w korkach. Wystarczy, że wygospodarować trochę miejsca, a my zajmiemy się resztą i przywieziemy ze sobą niezbędny sprzęt – pasy, kamizelki itp.

Masz jakieś pytania?
Umów się na trening